assessment

Księgowość

Świadczone usługi księgowe obejmują między innymi prowadzenie PKPiR oraz KH, a także ewidencji ryczałtowych. Nasze biuro rachunkowe odpowiednio dostosowuje rodzaj dokumentowania operacji gospodarczych oraz opodatkowania, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa, a także rodzaju wykonywanej działalności. Wszystkie prace realizujemy terminowo, a przy tym i precyzyjnie.

supervisor_account

Kadry i płace

Nie tylko operacje gospodarcze oraz rachunki wymagają sporządzenia właściwej i kompletnej dokumentacji. Ważna jest również kompleksowa obsługa kadr i płac, a w tym naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz deklaracji okresowych, a także reprezentowanie Klienta podczas kontroli przeprowadzanych przez różnego rodzaju urzędy, w tym ZUS, US oraz PIP.

directions

Wsparcie

Zdajemy sobie sprawę, że założenie własnej działalności gospodarczej jest bardzo skomplikowanym zadaniem. Dlatego biuro podatkowe BlackInk zawsze służy pomocą i radą wszystkim naszym Klientom. Świadczymy również usługi księgowe w zakresie wyprowadzania zaległości, archiwizacji dokumentów, a także i nadzoru wszystkich procesów zachodzących w firmie.

verified_user

Bezpieczeństwo

Powierzając nam dokumentację rachunkową firmy, mogą Państwo być pewni, że żadna informacja, czy też dane nie zostaną ujawnione osobom trzecim. Dotyczy to zarówno okresu współpracy, jak i po wygaśnięciu umowy. Nasze biuro podatkowe jest w pełni ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Ponadto, dokonywane czynności księgowe przechowywane są na nowoczesnych serwerach, wraz z kopiami zapasowymi.

mouse

Księgowość online

Aby współpraca przebiegająca pomiędzy naszym biurem rachunkowym a Klientami przebiegała sprawnie i była oparta na zaufaniu, przygotowaliśmy księgowość online. Oznacza to, że już nie trzeba dostarczać dokumentów, czy też deklaracji podatkowych do naszej siedziby, wystarczy je przesłać poprzez system. Pozwala nam to świadczyć nasze usługi w pełni przez Internet.

Cennik

Ceny usług świadczonych przez biuro rachunkowe Black Ink Sp. z o.o. są ustalane indywidualnie dla każdego Klienta. Cena uzależniona jest przede wszystkim od specyfiki działalności firmy, formy prowadzenia ksiąg, ilości pracowników oraz zakresu dodatkowych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Za sporządzanie rocznych sprawozdań i rozliczeń finansowych odpłatność wynosi równowartość wynagrodzenia za ostatni miesiąc roku obrotowego.

Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik naszego biura. Wszystkie ceny są kwotami netto. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów współpracy.

Pełna księgowośćod 500 zł
Księga przychodów i rozchodówod 150 zł
Księga przychodów i rozchodów z VATod 200 zł
Ryczałt od przychodów ewidencjonowanychod 60 zł
Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych z VATod 80 zł
Karta podatkowaod 50 zł
Kadry i rozliczenia płacowe30 zł/os

Promocje

  • Bezpłatna pomoc w rejestracji działalności gospodarczej dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą, które zechcą zostać naszym Klientem.
  • Dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą 50% rabatu na usługi rachunkowe przez pierwsze 3 miesięce.
  • Wprowadzenie do naszego biura nowego Klienta - jednorazowy rabat w wysokości jednomiesięcznej ceny usług wynegocjowanej przez wprowadzonego Klienta.

O nas

Rzetelne Biuro rachunkowe

Rzetelne Biuro rachunkowe
Kliknij i zweryfikuj

Biuro rachunkowe Black Ink Sp. z o.o. powstało w lipcu 2011 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższą jakość usług w kompleksowej obsłudze księgowo-kadrowej. Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości dla podmiotów zarówno z udziałem kapitału zagranicznego jak i krajowego.

Klientami naszego biura są małe i średnie przedsiębiorstwa z kapitałem polskim, hiszpańskim, niemieckim oraz czeskim funkcjonujące w branży produkcyjnej, handlowej i usługowej. Świadczymy usługi dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych oraz przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Zarówno usługi księgowe, jak i kadrowo-płacowe dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z klientem to: profesjonalizm, zaufanie odpowiedzialność oraz indywidualne podejście. Potencjałem naszej firmy jest wszechstronna wiedza pochodząca z doświadczenia. Biuro rachunkowe Black Ink Sp. z o.o. zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z długoletnim stażem pracy w biurach rachunkowych. Wszyscy pracownicy posiadają wyższe wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje. Świadczymy usługi również w języku angielskim. Pasja, z którą wykonujemy powierzone zadania oraz bogata praktyka pozwalają zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zarówno nasze biuro, jak i jego działalność, są w pełni ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Naszym priorytetem jest również, wynikający z ustawy obowiązek zachowania tajemnicy.

W trosce o najwyższą jakość usług współpracujemy z renomowanymi doradcami podatkowymi, prawnikami oraz biegłymi rewidentami.

Wszystko to gwarantuje Państwa bezpieczeństwo oraz wysoką jakość świadczonych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty.

dr Agnieszka Kochel

dr Agnieszka Kochel

Prezes Zarządu, specjalista w zakresie rachunkowości i podatków. Doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Instytucie Finansów i Rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Autorka ponad 30 publikacji z dziedziny ekonomii. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Rachunkowość i Podatki, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biegle posługuje się językiem angielskim.

mgr Ewa Pilarczyk

mgr Ewa Pilarczyk

Wiceprezes Zarządu, specjalista w zakresie kadr i płac. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskiem na kierunku Administracja. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, a także na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w zakresie Rachunkowości i Podatków. Wiedzę uzupełnia na licznych kursach i szkoleniach o tematyce kadrowo-płacowej oraz z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Kontakt

Black Ink Sp. z o.o.
ul. Ślężna 148, 53-111 Wrocław
NIP: 8992724856

Tel.:
E-mail: